مقالات

انتخاب مناسب ترین مانتو

انتخاب مناسب ترین مانتو

یکی از موارد در زمان انتخاب مناسب ترین مانتو که باید به آن دقت کافی داشته باشید اندام و قد شما می باشد. انتخاب بلندی مانتو با قد شما رابطه ای عکس دارد.

به این معنی که اگر قد کوتاهی دارید باید تلاش کنید که از مانتوهای کوتاه دوری کنید ولی اگر قد بلندی دارید می توانید از مانتوهایی که قد آن ها تا زانوی شما می باشد استفاده کنید.

در ادامه مطالب به موضوعات گفته شده می پردازیم و دلایلی را برای انتخاب مناسب آن ها نیز شرح خواهیم داد.

انتخاب مناسب ترین مانتو برای خانم های قد بلند

چنانچه قد شما متوسط رو به بلند می باشد از راهنماهای مدل مانتوهای جدید بهره ببرید که انتخابی درست و مطمئن داشته باشید.

نکته مهمی که برای خانوم های قد بلند وجود دارد این است که به هیچ عنوان از شلوار و مانتوهای یک رنگ برای ست مانتو و شلوار استفاده نکنید.

برای انتخاب بهتر مهم این است که سلیقه ای که برای خود دارید را به چالش بکشانید و از دو رنگ متفاوت و یا تضاد استفاده کنید.

اگر نکات گفته شده را رعایت کنید و با استفاده از رنگ های ترکیبی می توانید استایل مناسبی با انتخاب مناسب ترین مانتو برای خود بسازید.

یکی از ایده آل ترین و مناسب ترین مانتوها برای افرادی که قد بلندی دارند مدل مانتوهای کمردار تنگ می باشد. و یکی دیگر از انتخاب مناسب ترین مانتو برای شما مانتو هایی می باشند که پستی و بلندی ها و همچنین برجستگی و فرورفتگی اندام شما را واضح نمایان می کند.

انتخاب مناسب ترین مانتو - مانتو مناسب افراد قد بلند

مانتو برای خانم های با قد کوتاه

برای این دسته از افراد مانتوهای ساده و تنگ تا روی زانو گزینه مناسبی می باشند و خط عمودی باریک بر روی مانتو می تواند قد شما را بلند تر نشان بدهد.

از پوشیدن مانتوهای کلوش و دامن گشاد مدل چروک خودداری نمایید و توجه داشته باشید مانتوهای بلند شما را کوتاه تر نشان می دهد.

انتخاب مناسب ترین مانتو برای خانم های چاق 

در خرید مانتو به اندازه آن ها نیز توجه داشته باشید. لباس های تنگ باعث لاغر دیده شدن شما نمی شوند و بیش تر راحتی شما را از دستتان می گیرند.

برای این نوع انتخاب مناسب ترین گزینه مانتوهایی می باشند که کمی آزادی داشته باشند.

انتخاب مانتو برای خانم های با بالا تنه درشت

برای این دسته از افراد انتخاب مانتوهای یقه هفت گزینه مناسبی می باشد و بالاتنه را لاغر تر نشان می دهند. پارچه این نوع مانتو هم باید از کتان، لینن و ابریشم باشند که از بقیه پارچه ها مناسب تر می باشند.

تزئینات زیاد و مواردی که باعث جلب توجهی در بالا تنه ی شما شود مناسب نمی باشند.

انتخاب مناسب ترین مانتو - مانتو مناسب افراد قد کوتاه

مانتوهایی برای خانم های با اندام صاف

تزئینات سه بعدی و یا پارچه های طرح دار برای این مانتو مناسب بوده و برای افرادی که از آن ها استفاده می کنند به اندامشان حجم می بخشد. البته برای انتخاب مانتوهای مجلسی باید دقت بیش تری داشته باشید.

مدل مانتو برای افراد با سینه های بزرگ

مانتوهایی برای این دسته از افراد مناسب می باشند که بالاتنه ساده ای داشته  و گشاد باشد.

در مقابل مانتوهای تنگ باعث کشش و جلب توجه در قسمت بالاتنه و سینه می شود و مانتوهایی که طرح دو طرف دکمه دارند آن ها را بزرگ تر نشان می دهند.

خرید مناسب ترین مانتو از فروشگاه مانتو لوکس

فروشگاه بزرگ مانتو لوکس به عنوان تولید کننده و عرضه کننده انواع مانتوهای مجلسی ، تابستانی ، زمستانی و .. می باشد که ارسال به تمام شهرهای ایران رایگان انجام می شود.

همچنین با انجام خرید اول شما 10 درصد تخفیف خواهید گرفت و در صورت خرید اینترنتی شما یک ماسک ست با مانتو هدیه خواهید گرفت.همچنین می توانید مانتو را با شکلی که می خواهید سفارش دهید.

پیشنهاد میکنیم صفحه ی اینستاگرام ما را دنبال کنید تا از تخفیف ها و جوایز فوق العاده ی ما مطلع شوید.

مطالب مرتبط :

محصولات مرتبط :

یک فکر در مورد “انتخاب مناسب ترین مانتو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای خبرنامه ما ثبت نام کنید

برای همه اخبار مربوط به آخرین ورودی‌های ما ثبت‌نام کنید و یک خرید انحصاری دسترسی اولیه دریافت کنید.