مقالات

قیمت مانتو مجلسی- مانتولوکس

قیمت مانتو مجلسی زنانه

قیمت مانتو مجلسی زنانه به عوامل زیادی بستگی دارد که شامل پارچه، طرح، تزئینات استفاده شده در مانتو و … می باشد. در این مقاله می خواهیم عوامل موثر بر قیمت مانتو مجلسی زنانه را بررسی کنیم و با فروشگاه اینترنتی مانتولوکس که ارائه کننده انواع مانتوها از جمله مانتوهای مجلسی است را به شما معرفی کنیم پس تا پایان مقاله با ما همراه باشید.

نکات کلیدی و مهم در قیمت مانتو مجلسی زنانه

1- بودجه خود را برای خرید مانتو مجلسی در نظر بگیرید:

مانتوهای مجلسی به دلیل اینکه قیمت بالایی دارند باید در خرید آنها دقت بیشتری کرد زیرا به دلیل اینکه این مانتوها صرفا در مجالس پوشیده می شوند تا سالها قابل استفاده هستند پس انتخاب مدل و جنس مناسب می تواند نیاز چند سال را تامین کند.

اگر بودجه شما محدود است به جای یک مانتو خیلی گران و لوکس 2 مانتو با قیمت پایین تر خرید کنید تا با بتوانید با لباسهای دیگر ست کنید و در ظاهر و استایل خود تنوع داشته باشید.

معمولا روسری ها و شالها تعدادشان بیشتر از مانتوهاست و میتوان با تغییر شال، روسری، شلوار و کیف استایل های متفاوتی ایجاد کرد.

2- مانتوهای با تزئینات زیاد گران هستند:

مانتوهایی که تزئینات گران قیمت دارند و سنگ دوزی شده اند قیمت های بالاتری دارند پس اگر قصد دارید در هزینه های صرفه جویی کنید کمتر به سراغ این مدل از مانتوها بروید و جایگزین های ساده تری برای آنها انتخاب کنید.

نکته مهم دیگر در خرید مانتو مجلسی زنانه این است که سعی کنید مانتویی بخرید که تزئینات کمتری داشته باشد زیرا در صورت زیاد بودن تزئینات ظاهری شلوغ و زننده پیدا میکند.

مانتوهای مجلسی گیپوردار انتخاب مناسب تری هستند زیرا هم ساده نیستند و هم نیازی به سنگ دوزی ندارند.

3- فروشگاه یا مزون مناسب برای خرید مانتو مجلسی انتخاب کنید:

خانم هایی که طرفدار مانتوهای مزونی اند و میخواهند ظاهر متفاوتی از دیگران داشته باشند سراغ گران ترین مزونها می روند اما خرید از این مزونها همیشه به معنی شیک ترین و خاص ترین مانتو مجلسی نیست.

پس باید بدنبال تولیدکننده ای باشید که تکنیک های طراحی مانتو را بداند. مانتوهایی که با خصوصیات بدنی افراد طراحی شده اند و از لحاظ رنگ چهره و حالت صورت هم همخوانی داشته باشند مناسبترین گزینه انتخاب مانتو مجلسی زنانه هستند.

4- انتخاب درست رنگ مانتو مجلسی:

برای انتخاب مانتو مجلسی حتما رنگ پوست خود را درنظر بگیرید و همچنین رنگی را برگزینید که آن را بتوانید با کفش و کیف خود ست کنید. مانتو مجلسی مشکی این مزیت را دارد که با لباسهای رنگ دیگر قابل ست کردن است.

همین طور تکه دوزی و سنگ دوزی و کلا تزئینات روی رنگ مشکی خودش را بیشتر نشان می دهد و در هر مجلسی هم قابل پوشیدن است.

مقاله پیشنهادی: 12 نکته خرید مانتو جلو باز 

قیمت مانتو مجلسی-زنانه

5- مانتوهای مجلسی زنانه مناسب برای مراسم عروسی:

مانتوهایی که مناسب مراسم محضر و عقد و عروسی هستند هم از مانتوهای مجلسی زیبای زنانه هستند که معمولا در رنگهای روشن همچون سفید، کرمی، صورتی و غیره وجود دارند و با مروارید، گیپور و تور تزئین شده اند و رنگهای سفید آن برای عروس خانم ها انتخاب بسیار مناسب و بجایی است.

این سبک مانتوهای مجلسی بدلیل ظرافت در دوخت و تزئینات و نوع پارچه استفاده شده در آن معمولا قیمت بالایی در بازار دارند. پیشنهاد می شود عروس خانم ها طرحی را انتخاب کنند که بتوانند بعد از عقد هم در مراسم دیگری نظیر پاگشا یا مجالس دیگر از این مانتوی زیبا استفاده کنند.

این مانتوی مجلسی زیبا را می توان با دامن، شلوار کرپ و شالهای مجلسی ست کرد. استفاده از کفشهای پاشنه دار و کیفهای کلاش بسیار با این مانتوها استایل شیکی را ایجاد می کند.

مدل مانتوهای عقدی که به جای مروارید دوزی یا سنگ دوزی روی آنها با شکوفه های ریز تزئین شده اند قیمت بسیار مناسب تری دارند و چون این مانتوها دفعات کمی پوشیده می شوند بهتر است هزینه گزافی بابت آن انجام نشود.

6- انتخاب مانتو مجلسی با توجه به وزن، سایز و قد:

مانتوهای مجلسی غالبا با قدهای بلند و برای بلندقدها تولید می شوند. اگر قد کوتاهی دارید کفش های پاشنه بلند بپوشید. زیرا کفش پاشنه بلند استایل مانتو مجلسی زنانه را کامل می کند و مناسب میهمانی های شب است.

خانم هایی که قد بلندی دارند بهتر است از مانتوهای مجلسی که بلند هستند و کمر باریک دارند و همچنین کفشهای با پاشنه کمی کوتاه تر استفاده کنند تا خیلی بلند دیده نشوند.

افراد کوتاه قد اگر مایل به استفاده از مانتوهای بلند نیستند می توانند از مانتوهای مجلسی که بصورت کت و دامن هستند استفاده کنند. زیرا هم پوشیدگی لازم را دارد و هم قد بلند دیده می شوند.

7- انتخاب نوع مانتو مجلسی برای خانمهای بلند قد:

خانم های بلند قد بهتر است هرگز از مانتو و شلوار یک رنگ در استایل خود استفاده نکنند زیرا بلندتر دیده می شوند. خانم های بلند قد از پوشیدن مانتوهای کوتاه اجتناب کنند زیرا پاهای آنها را زیادی بلند نشان می دهد و همچنین مانتوهای خیلی گشاد و پف دار اندام را خیلی بزرگتر و درشت تر نشان می دهد.

این خانمها از مانتوهایی که انحناء و برجستگی های بدن را تاکید می کنند و یا کمردار تنگ هستند توجه را از قد بلند فرد دور می کنند.

8-مانتوی مجلسی برای خانمهای کوتاه قد:

برای این خانمها مانتو مجلسی تنگ و ساده و تا روی زانو مناسب است. خطوط عمودی و باریک که روی مانتو است قد را بلندتر نشان می دهد. این خانمها از پوشیدن مانتوهای گشاد و مدل چروک خودداری کنند زیرا قد را کوتاهتر نشان میدهد.  

پیشنهاد می شود مقاله پیشینه مانتو در ایران و جهان را مطالعه نمایید.

قیمت مانتو مجلسی-مشکی

9-مانتو مجلسی برای خانم های چاق:

این خانمها سعی کنند که مانتوی خیلی تنگ و چسبان نپوشند و بدنبال دوخت مناسب و به سایز خودشان باشند. دقت کنند که در مانتویی که انتخاب می کنند خطوط افقی نباشد که فرد را چاق تر نشان می دهد.

مانتوهای با خطوط عمودی یا بی هیچ خط و ساده مناسب این افراد است. برای خانم های چاق مانتوهایی که جیب از رو و بغل دارند و یا خیلی کوتاه هستند اصلا مناسب نیست زیرا اندام را چاق تر نشان می دهد.

مانتوهایی که در قسمت پایین کمی گشاد هستند یا از پهلو چاک دارند هم برای حرکت مناسب هستند و هم اندام را بهتر نشان می دهند.

10-انتخاب مانتو مجلسی برای خانم های با شکم بزرگ:

برای این خانم ها مانتوهای کمر دار اصلا مناسب نیستند زیرا باعث می شود دور شکم بزرگ تر دیده شود. مانتوهایی که در آن یک سمت روی سمت دیگر می آید مناسب این افراد است زیرا باعث می شود سینه به 2  قسمت تفکیک شده و کمر مشخصتر باشد و شکم کوچکتر دیده شود.

مانتوهای راسته و یکدست از بالا تا پایین مناسب این افراد است و هرگونه چین، پلیسه، جیب در جلو و پهلو شکم را بزرگتر نشان می دهد پس انتخاب مناسبی نیست.

قیمت مانتو مجلسی زنانه بر چه اساسی است؟

قیمت مانتو مجلسی زنانه هم مانند بسیاری از لباسها و مانتوها به کیفیت پارچه، تزئینات استفاده شده، مدل مانتو، مزون دوخت و فروشگاهی که مانتو را از آن تهیه می کنید بستگی دارد.

امروزه فروشگاههای اینترنتی و آنلاین در مورد فروش مانتو بسیار موفق هستند. فروشگاه مانتو لوکس یکی از این فروشگاههای اینترنتی است که با انواع مانتو و لباس مجلسی می تواند نظر مثبت شما را جلب نماید و همچنین خرید از این فروشگاههای اینترنتی به صرفه تر از خرید حضوری است. پس از سایت فروشگاه مانتولوکس دیدن نمایید.

خرید مانتو از فروشگاه مانتو لوکس

فروشگاه مانتو لوکس، به عنوان تولید کننده و عرضه کننده انواع مانتوهای مجلسی، تابستانی و زمستانی و لباس مجلسی است که ارسال به تمام شهرهای ایران رایگان انجام می‌شود.

همچنین با انجام خرید اول شما 10 درصد تخفیف خواهید گرفت و در صورت خرید اینترنتی یک ماسک ست هدیه خواهید گرفت.

برای سفارش و دریافت مشاوره برای خرید می‌توانید روی لینک زیر کلیک کنید تا بهترین انتخاب را در زمینه خرید مانتو در انواع مختلف داشته باشید.

 

مطالب مرتبط :

محصولات مرتبط :

یک فکر در مورد “قیمت مانتو مجلسی زنانه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای خبرنامه ما ثبت نام کنید

برای همه اخبار مربوط به آخرین ورودی‌های ما ثبت‌نام کنید و یک خرید انحصاری دسترسی اولیه دریافت کنید.